Ylli – Bleros: Ti ke dështuar në estradë, ke me dështu edhe këtu

Picture of INA
INA

24/11/2023

Ylli i ka treguar Santianës bisedën e tij me Ganinë dhe Bleron.

Për këtë të fundit, Buci i tregoi Santianës se ia ka lëshu “katër llafe” dhe kaq. Santiana kureshtare të dijë për më shumë e pyet Bucin se çfarë i ka thënë Bleros.

“I thash ti ke dështu në estradë, dhe qysh ke dështu aty ki me dështu edhe këtu”, tha Buci.

TË FUNDIT
2 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon
2 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
4 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
5 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
13 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

ME TE LEXUARA

22 orë
Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)
21 orë
Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup
13 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale
5 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
2 ditë
Fero arrestohet nga policia e Maqedonisë së Veriut

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-05-26-10-51-08-911_com.facebook.katana-edit

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon

Screenshot_2024-05-26-10-47-07-075_com.facebook.katana-edit

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

fero

Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

elsa lila

Pasi zbulohet misioni i saj, Elsa Lila mbyll zyrtarisht rrugëtimin në Ferma VIP

INFO

NA NDIQ