Ylli Limani në një lidhje? Kapet “mat” me një vajzë misterioze krah tij

Picture of INA
INA

09/07/2024

Këngëtari i njohur Ylli Limani ka nisur sezonin e pushimeve në jug të Shqipërisë, ndonëse duket se këtë herë nuk është vetëm.

Teksa pushon në një nga resortet luksoze të jugut, ai është fotografuar krah një vajze.
Sikurse duket në foto, e cila po qarkullon kudo nëpër rrjet, një vajzë bjonde e ulur në shezllon shfaqet krah këngëtarit edhe pse të dy duken të fokusuar në telefonat e tyre.

Ende nuk dihet se cila është vajza në krah të Yllit, pasi këngëtari ka qenë gjithmonë i rezervuar, duke mos treguar për jetën e tij private.

TË FUNDIT
4 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
5 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
5 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
6 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

ME TE LEXUARA

6 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
5 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
5 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
4 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
1 ditë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

vesa

“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin

luizi

Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

INFO

NA NDIQ