Yllka Kuqi merr rreze dielli, publikon foto në bikini

0

Ka nisur pushimet sërish.

Është fjala për këngëtaren nga Gjakova, Yllka Kuqi e cila ka filluar pushimet pas projekteve të reja.

Ajo më parë ishte në Hungari ndërsa tani nuk e ka bërë të ditur destinacionin, edhe pse po duket mjaft atraktive.
Në tri imazhet që ka sjell së fundmi, Kuqi shfaqet mjaft në formë gjersa shfaq linjat në bikini e mbuluar me një këmishë të hollë.

Ajo po ashtu ka sjell një bashkëpunim me Gold Ag “Xhan Xhan”, dhe një këngë solo “Je dashnia”

💙

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on