Young Zerka me fat, Ronela Hajati vajzë për shtëpi

0

Këngëtarja Ronela Hajati dhe korçari i famshëm gjithashtu këngëtar, Young Zerka, muajin që lamë pas konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë.

Që prej asaj dite, ata janë në qendër të vëmendjes. Ronela, nuk është vetëm ndër këngëtaret me të komentuara për këngët e saj me ritëm por edhe sepse së fundmi ajo ka treguar se është një vajzë për shtëpi.

Këngëtarja postoi në Instastory një foto ku kishte gatuar dhe shkruan: “Jam goxha kuzhinere.”

Epo, s’na mbetet gjë tjetër veçse të themi: Sa djalë me fat ky i riu Zerka! /LajmiFundit/