YouTube Music për Wear OS merr një përditësim të ri

ina-online
ina-online

21 Gusht, 2023

YouTube Music për Wear OS sapo mori një përditësim të ri.

Ky përditësim rregullon një problem të gjatë kur shfletoni këngë në albume, por gjithashtu prezanton një zgjidhje interesante për rendin e këngëve.

Versioni i ri 6.15 tani ju lejon të shfletoni këngë individuale brenda një albumi dhe shton një art të paqartë albumi në sfond, raporton GSM Arena, përcjell Telegrafi.

Ndërfaqja e re e Youtube Music në Watch OS

E para ishte e pamundur më parë dhe mund të luanit vetëm një album të tërë dhe detyroheshit të kalonit manualisht çdo këngë derisa të gjenit atë që donit ta dëgjonit.

Dhe ndërsa ky ndryshim është më se i mirëpritur, Google pati idenë më të çuditshme për të zëvendësuar butonin e paracaktuar të luajtjes me butonin e riorganizimit kur hapej një album. /Telegrafi/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

samsung

Detaje të telefonit të ri të Samsung

hena

Uji në Hënë krijohet nga një forcë misterioze që vjen nga Toka

Facebook-780x439-650x358

Facebook ndryshon logon

audi

“Audi” hap objektin dhjetëra milionësh për testimin e përplasjeve

google

Google akuzohet si fajtore në vdekjen e një burri amerikan

apple-iphone-15-pro-3

Sa kushtojnë pjesët e riparimit të iPhone 15?

apple

Apple sapo publikoi përditësimin e Ios 17, ja çfarë ka të re

PS playstation

Play Station 5 me ngjyra të ndryshme – sa do t’i kushtojë lojtarëve?

elon musk mark zuckenberg

Musk, Gates dhe Zuckerberg u takuan: “Nëse inteligjenca artificiale shkon keq, do të shkojë shumë keq”

INFO

NA NDIQ