Zaev në qejf, i gjuan para daullxhinjëve (VIDEO)

Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev ditëve të fundit është në aktivitete intensive në fushatën e zgjedhjeve lokale të 17 tetorit.

Ai gjatë fundjavës është parë në qejf dhe disponim, i përcjell nga daullxhinjë në një vendbanim të vendit, përcjell INA.

Pasi që i është goditur edhe vallja e preferuar, ai ka nisur ti hudhë para daullxhinjëve. Kjo video ka bërë bujë në rrjetet sociale: