Zaevi me familjen për pushime në resortin e njohur francez

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

29/01/2022

Pasi ish-kryeministri Zoran Zaev dha dorëheqjen, ai udhëtoi me familjen e tij në një nga resortet dimërore më të shtrenjta dhe luksoze në Evropë.

Portalet maqedonase opozitare shkruajnë se Zaevi u mburr se janë në vendin më luksoz dhe më të shtrenjtë dimëror në Evropë – shijojnë Chamonix! Vajza e tij Alexandra këtë e shkroi në Instagram se janë në Francë duke shijuar aplet e Mont Blanc.

Ky është një vend ku një qëndrim dhjetëditor kushton sa dy vjet shpenzime të jetesës për një familje mesatare në Maqedoni me katër anëtarë.

Ky resort prezantohet si një nga më luksozët në planet.(INA)

TË FUNDIT
4 minuta
"Si shqiponjë në stadium", fustani i vajzës nga Prishtina rrëmben vëmendjen në Dortmund
25 minuta
“Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë” – Rama befasohet nga restoranti i shqiptarëve në Gjermani
32 minuta
Nga Broja e Asllani te Ramadani e Abrashi – vlera e futbollistëve të Shqipërisë
35 minuta
“Euro 2024”/ Scamacca do të drejtojë sulmin, ja si do luajë Italia ndaj Shqipërisë
5 orë
Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës

ME TE LEXUARA

1 ditë
Pse e kërcënoi Shqipëria Maqedoninë gjatë luftës së Kosovës? Tregon Pandeli Majko
6 orë
Samiti i Paqes për Ukrainën, presidentja Siljanovska niset sot për në Zvicër
1 ditë
Dyert e shkollave të hapura por nuk ka nxënës
25 minuta
“Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë” – Rama befasohet nga restoranti i shqiptarëve në Gjermani
21 orë
Sondazhi i fundit i IPSOS: Koalicioni Vlen 7,8%, Fronti 6,9% (Foto)

LEXO MË SHUMË

shqiptarja fustan

“Si shqiponjë në stadium”, fustani i vajzës nga Prishtina rrëmben vëmendjen në Dortmund

edi rama

“Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë” – Rama befasohet nga restoranti i shqiptarëve në Gjermani

kombetarja shqiptare shqiperia

Nga Broja e Asllani te Ramadani e Abrashi – vlera e futbollistëve të Shqipërisë

shqiperi itali

“Euro 2024”/ Scamacca do të drejtojë sulmin, ja si do luajë Italia ndaj Shqipërisë

buka

Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës

studenti-univerzitet-sv-Kiril-i-Metodij-6

Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t’ia dalin

de biasi

De Biasi bën prognozën e ndeshjes Itali-Shqipëri, lartëson tre nga kuqezinjtë tanë

gruevski jankullovska

Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit

e.go-veture-elektrike-investim-tetove

Falimentoi prodhuesi gjerman i makinave elektrike Next.e.Go Mobile, investimi i planifikuar edhe në Maqedoni

INFO

NA NDIQ