Zaimina Vasjari tregon shumë me fustanin e shkurtër

0

Këngëtarja Zaimina Vasjari duket tejet joshëse e veshur shkurt, shkruan lajmi.net.

Ajo i ka publikuar disa foto të reja në Instagram dhe çfarë vihet re janë këmbët e gjata të cilat ia ka vënë në pah fustani i shkurtër.

Madje asaj gati sa nuk i është zbuluar edhe pjesa intime dhe kjo nuk është hera e parë që Zaimina shfaqet e tillë.

Zaimina ka arritur që pas lindjes së vajzës t’i ruajë mjaft mirë linjat trupore.