Zana Krasniqi do të bëhet sërish nënë, publikon fotografi me barkun e rrumbullakosur në rrjetet sociale

0

Bukuroshja Zana Krasniqi është shtatzënë për herë të tretë!

Ajo është nënë e një vajze dhe një djali, Duas dhe Noelit, të cilëve ua ka dedikuar jetën e saj.

Mami&TheBoys #sundaymood @bocafe.kitchen #bocafé&kitchen

A post shared by @ zanakrasniqi on