Zanfina Ismaili mahnitë me fustan të zi (FOTO)

Këngëtarja simpatike shquhet për format e saj mjaft seksi dhe tërheqëse, shkruan GazetaBlic. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon fotografi nga përditshmëria e saj. Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku po duket tejet joshëse.

E veshur me fustan të zi, ajo tregon linjat e saj perfekte trupore.Kujtojmë se projekti i fundit muzikor është ai me titutll “Sje ai mo” i lansuar 9 muaj më parë./GazetaBlic/