Zanfina Ismaili vishet ngushtë, trupi i saj si ‘peshk’ merr gjithë vëmendjen

0

Zanfina Ismajli është një emër tejet i njohur për publikun kosovar.

Ajo ishte për shumë vite pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Zanfina ka kohë që është larguar nga muzika, mirëpo jo edhe nga publiku pasi është tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e kombinuar bukur në veshje.

E veshur me xhinëse të ngushta dhe një bluzë të hollë, trupi i saj është vizatuar i gjithi.

Ndërsa turpi i saj si ‘peshk’ merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/