Zarf i kuq në Big Brother: Hera e fundit që ju paralajmërojmë

INA
INA

10/02/2024

Pak para spektaklit të mbrëmjes së sotme në shtëpinë e Big Brother ka ardhur një zarf i kuq, i cili paralajmëron banorët. Këta të fundit vazhdojnë të thyejnë rregullat e vendosura nga Vëllai i Madh.

Në zarf shkruhet: “Banorë, Vëllai i Madh ka vënë re se shpeshherë ju harroni rregullat bazë të këtij formati. Ai ju rikujton që të vendosni mikrofonin në çdo moment dhe të keni kujdes për mirëmbajtjen e tij, t’i bindeni zërit të Big Brother menjëherë kur ju kërkon të futeni në shtëpi, të mblidheni në living, apo të dilni në oborr. Të respektoni leximin e zarfit gjatë të cilit duhet të jenë të gjithë të pranishëm dhe të ulur në living. Kjo është hera e fundit që Big Brother ju paralajmëron përpara se të marrë masa për të gjithë shtëpinë.”

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

Sara gjordeni bbvip

Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

sara silvi

Banori i ri i Big Brother, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Kemi pasur një… Do dalin fotot

nora istrefi luiz ejlli

Nora publikon foto nga ashensori me Luizin. Çka po zihet?

Sara gjordeni bbvip

“Je naiv, ik andej nga ishe nisur”- Çifti Sara dhe Bardhi i rikthehen sërish debateve! Këngëtari: Kujdes me epitetet, nuk po flet me…

Olsi Bylyku

Olsi Bylyku thumbon sërish ‘BBV3’: Zhgënjim i madh…

banor te ri big brother sara karaj, silvi, julia iliriani

Pas largimit të Albit dhe Artës, tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother VIP3

INFO

NA NDIQ