Zbardhet një vjedhje në Kumanovë, arrestohet hajduti – pronarit i është kthyer pasuria e vjedhur

ina-online
ina-online

21 Gusht, 2023

Të shtunën pasdite, në ora 15:20, zyrtarë policorë nga SPB Kumanovë kanë arrestuar 31-vjeçarin M.I. nga Kumanova për shkak të ekzistimit të dyshimeve të bazuara se të njëjtën ditë ka kryer një vjedhje në një pronë private në Kumanovë, gjatë së cilës ka marrë disa objekte, njoftoi MPB Maqedoni.

Ai ka pranuar krimin e kryer dhe është ndaluar në stacion policor. Sendet e vjedhura i janë kthyer pronarit.

“Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës”, njofton MPB.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

policia-maqedonise-598x330

Aksident i rëndë në fshatin Kamjan. Një i vdekur i moshës 18 vjeçare dhe një i lënduar

Screenshot_2023-10-02-23-10-48-452-edit_com.android.chrome

Aliti: Ahmeti ka biseduar me Kovaçevskin për Ligjin e UÇK-së (video)

LSDM SDSM

LSDM: Nuk rritet çmimi i energjisë elektrike, nga dhjetori rikthehet tarifa e lirë ditore

bilall kasami

Kasami paralajmëron prurje të reja në Lëvizjen BESA: Bashkohuni në kalanë e shpresës dhe dinjitetit!

universiteti-i-tetoves-UT

Rreth dy mijë studentë të rinj i filluan studimet në njësitë akademike të Universitetit të Tetovës

arber ademi

Ademi: Opozita e bashkuara, zëdhënëse e VMRO-së!

Arbri 05

FNT SkupiFestival Shkup së shpejti do të fillon edicionin e tij të 17 të me radhë

fatos reka arjanit hoxha

Hoxha priti në takim ambasadorin e Fatos Reka

Llukman Hebibi

Hapja solemne e vitit të ri akademik në Fakultetin e Administrimit të Biznesit në Kumanovë

INFO

NA NDIQ