Zbulohet arsyeja e përleshjes së Xhulit dhe Dafina Zeqirit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

26/01/2023

Një deklaratë e Xhulit në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova riktheu në vëmendje raportin e saj me Dafina Zeqirin.

Ajo i tregoi Atdheut se e ka rrahur në vitin 2008 këngëtaren dhe me të nuk flet ende.

Gjithçka lidhet me ish të dashurin e Dafina Zeqirit, Krenar Çoçajn.

Në një intervistë në vitin 2010, Xhuli kishte deklaruar se ka qenë në lidhje me të, përpara Dafinës.

““Me Krenarin jam njohur përmes motrës së tij, Abetare Çoçajt dhe ka lindur një shoqëri, kështu para dy vitesh kemi qenë në shoqëri edhe jemi shoqëruar nëpër klube të ndryshme të natës me të, por vetëm si shoqëri në fillim. Krenari më është vardisur, por unë kam qenë ajo që nuk kam dëshiruar asnjë lidhje duke i thënë se mund të jemi vetëm shokë dhe asgjë më shumë”, kishte thënë Xhuli në një prononcim për mediat në Kosovë, duke shtuar se këngëtarja Dafina Zeqiri me Krenarin është njohur përmes saj dhe stilistit, Armendit.

Gjithashtu më tej ajo zbulon se ka qenë pikërisht Dafina ajo e cila ka tentuar dy vite rradhazi që ta sulmojë atë nëpër klube të ndryshme ku kanë qëndruar, dhe e ka ofenduar në mënyra të ndryshme, kurse modelja, sipas saj, deklaronte që i’u është shmangur gjithmonë provokimeve dhe zënkave”.

Dafina sot në një reagim që e fshiu më pas, Xhulin e konsideroi bushtër.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ