Zbulohet ku do e shohim Arbana Osmanin dhe nuk keni për ta besuar!

INA
INA

02/02/2024

Kurioziteti ka qenë i madh se ku do e shohim Arbana Osmanin që pasi ajo nuk pranoi të moderonte Big Brother VIP Albania këtë sezon.

Por mesa duket Arbana nuk heq dorë nga formati i famshëm.

Lart e poshtë po thuhet se Arbana do të marrë përsipër moderimin e Big Brother VIP Kosova sezonin e ardhshëm.

Së fundmi, Robert Berisha i ka shtuar dyshimet me deklaratën e tij duke thënë se e ka parë Arbanën në korridoret e Klan Kosovës.

Mbetet për tu parë se a është e vërtetë ajo që thotë Roberti e s’na ngelet gjë tjetër vetëm të presim!

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ