Zbulohet lagjja luksoze në të cilën ka blerë shtëpinë e saj Leonora Jakupi (FOTO)

ina-online
ina-online

16/02/2024

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, ka zgjedhur që të investojë në patundshmëri, duke blerë shtëpi në një nga adresat më të lakmuara në Prishtinë.

Kompleksi rezidencial “Royal Green Residence” tani numëron mes banorëve të tij të nderuar edhe interpretuesen e hitit “Ky është fundi”, Leonora Jakupin.

Zbulimi i vendbanimit të saj të ri erdhi pas një fotografi që këngëtarja publikoi në InstaStory, ku e pa duke shijuar një kafe në shtëpinë e saj të re, duke zbuluar indirekt ambientet luksoze dhe shijen e saj për rehati dhe estetikë.

“Royal Green Residence” është njohur për ofrimin e një mënyre jetese prestigjoze dhe për privatësinë që u sugjeron banorëve të saj, të cilët gëzojnë një qetësi dhe një sërë shërbimesh brenda kompleksit.

Image

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ