Zbulohet një tjetër konkurrente e “Dancing with the stars”

INA
INA

18 Gusht, 2023

“Dancing with the stars” do të rikthehet në sezonin e ri televiziv dhe deri tani janë zbuluar disa emra që do t’i shohim në spektaklin e kërcimit.

Mesa duket në spektakël do kemi shumë Sara.

Përveç Sara Hoxhës që pritet ta shohim në juri, Sara Karajn si konkurrente, edhe një tjetër Sara do i bashkohet kastit.

Kryefjala raporton se do shohim edhe Sarah Berishën, ish-banoren e Big Brother VIP 1.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

Screenshot_2023-09-20-20-19-30-372-edit_com.android.chrome

Bledi Mane tregohet i ashpër me Luizin. Ja si e quan!

luizi kiara

Kiara dhe Luizi ndajnë një moment romantik me fansat, shkëmbejnë puthje në Milano

Luizi dhe Kiara

Ja çfarë mendon Luizi për vjehrrin dhe vjehrrën

INFO

NA NDIQ