Zbulohet pa dashje gjinia e foshnjës që po pret Olta Gixhari

INA
INA

05/02/2024

Olta Gixhari organizoi mbrëmjen për të zbuluar me gjininë e foshnjës që po pret.

Në festë morën pjesë shumë figura publike.

Ndër të ftuarit ishte edhe Sara Hoxha e cila ishte së bashku me vajën, Poin.

Në një fotografi të publikuar nga Sara shihen detajet e dekorit ku bën të kuptohet se Olta po bëhet me djalë, shkruan “Kosovarja”.

Amarit po i bëhet edhe një vëlla.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

bigb

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

INFO

NA NDIQ