Zbulohet paga marramendëse e Benzemas te Al Ittihad

INA
INA

1 Qershor, 2023

Karim Benzema nga sezoni i ardhshëm do të luaj te klubi arab Al Ittihad.

Sulmuesi francez raportohet se sot do të njoftojë në një konferencë për media largimin nga Real Madridi, pas 14 viteve.

Sipas asaj që raporton ESPN, Al Ittihad i ka ofruar Benzemas një kontratë dy vjeçare me vlerë 400 milionë euro për t’u transferuar në Arabinë Saudite.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5656

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

kombetarja fitore shqiperi

Muaji tetor është “zjarr” për ekipet kombëtare, nga përfaqësuesja A dhe Shpresa, te skuadrat e tjera zinxhire dhe femrat

xherdan shaqiri

Shaqiri asiston në fitoren e Chicagos

mourinho

Trajneri i madh pritet ta zëvendësojë Mourinhon te Roma

Ronaldo Al Nassr

Cristiano Ronaldo shënon dhe asiston në fitoren e Al Nassr

barcelona

Sergio Ramos i dhuron fitoren Barcelonës… (FOTO)

INFO

NA NDIQ