Zbulohet personazhi i parë që do jetë pjesë e Big Brother Vip Albania

Picture of INA
INA

20/09/2023

Big Brother Vip Albania pritet të rikthehet përsëri në ekranet tona.

Sigurisht të gjithë kanë kureshtjen se kush do jenë personazhet vip brenda.Kozaku sot ka postuar një foto në oborin e TopChannel, gjë që ka bërë ndjekësit të aludojnë se ai mund të jetë pjesë e këtij formati këtë vitë.

Nësë ky aludim mund të jetë i vërtët, a do ju pëlqente juve Kozaku po aq sa po pëlqehet me livestream e tij në Tiktok?

TË FUNDIT
11 orë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...
11 orë
Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin
11 orë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare
13 orë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
21 orë
Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

ME TE LEXUARA

1 ditë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
1 ditë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
1 ditë
Presidentja Osmani: Mirë se vjen në Kosovë, Bebe Rexha!
22 orë
Në fotot e Kiarës, komentet e Luizit marrin gjithë vëmendjen
21 orë
Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!
13 orë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
11 orë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare
11 orë
Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin

LEXO MË SHUMË

Egla Big brother

Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova…

bigbrother

Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin

klevisa

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare

julian deda

Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!

BEBE Rexha

Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

luizi kiara

Në fotot e Kiarës, komentet e Luizit marrin gjithë vëmendjen

bebe rexha vjosa osmani

Presidentja Osmani: Mirë se vjen në Kosovë, Bebe Rexha!

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

INFO

NA NDIQ