Zbulohet plani i Bajernit për angazhimin e mbrojtësit të Barcelonës

ina-online
ina-online

17/12/2023

Ronald Arauho ka marrë përmasat e një “dashurie të verbër” në lupën e trajnerit Tomas Tuhel. “Sky Sport.de” prononcohet se trajneri i bavarezëve e ka vendosur mbrojtësin uruguaian në majë të listës së dëshirave.

Vetë lojtari e ka thënë fjalën e tij, qëndrimin në Barcelonë. Megjithatë, nevoja për të ardhura mund të ndikojë te presidenti Laporta.

Vështirësitë në arkat e kampionëve të La Ligës do të vështroheshin si zgjedhje emergjente, ndonëse futbollisti me karakteristika defensive vlerësohet tej mase në planet e “timonierit” Çavi Hernandez.

Thuhet se Bajerni do të përdorë strategjinë e transferimeve të Sadio Manesë dhe Hari Kejnit, sulm frontal në përmbylljen e operacionit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Liga e Evropes Europa League

Katër ndeshje të tjera emocionuese në “FA Kupën” e Anglisë

mbape real

Mesazhi i Macronit për Mbappen që po bën xhiron e botës: Do na futësh në telashe!

kloop

Lista me 14 lojtarë të Liverpoolit tani janë të lirë për të thyer rregullin e rreptë të Klopp

belingam real madrid

Real Madrid vendos rekord historik në mbrojtje pa dy qendërmbrojtësit dhe portierin kryesor

haland

Erling Haland shënon 5 gola, Man. Siti shpartallon Lutonin

dybala

Shënoi tre gola ndaj Torinos, Dybala: Te Roma shijoj të tashmen, dua të fitoj trofe!

Ilir-Daja-

Ilir Daja vazhdon kontratën me Ballkanin deri në vitin 2026

xhaka-zvicra

Xhaka: Jam shqiptar, me babë, babgjysh e gjak

Mesi ronaldo

Ronaldo apo Messi? Ja si përgjigjet Deco

INFO

NA NDIQ