Zbulohet vello që Kiara do të veshë në dasmën me Luizin? (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

02/05/2023

Na ndajnë vetëm 4 ditë nga finalja e madhe e Big Brother VIP dhe mund të themi pa frikë se kryefjalë e këtij programi ka qenë Luizi dhe Kiara.

Ndalni dhimbjen e kyceve në 3 ditë me këtë metodë të thjeshtë.

Teksa është përfolur në median online për një damsë të mundshme mes çiftit në finale e madhe të programit më të ndjekur ndonjëherë në Shqipëri, ende nuk është konfirmuar asgjë.

Por, prisni pak…

Nga postimi i shoqes së Kiarës, Xheni Karamani në instastory-in e saj por dhe nga një influencuese mode si Ina Cela kanë lindur dyshimet e para.

Dyshja e vajzave kanë postur në story vellon e një nuseje, pikërisht e njëjta teksa duken te ekzaltuara.

Nuk dihet nëse kjo është velloja që Kiara do të veshë në dasmën e saj, apo vetëm një rastësi e çuditshme, ama as në këtë situatë nuk mungojnë aludimet.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni finale e madhe të Big Brother VIP 2 për të konfirmuar gjithë dyshimet por edhe për surpriza të tjera.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ