Zëdhënësi i LSDM-së: Nuk është koha për dorëheqjen e Zaevit, ai di që ta bëj më të mirën

Zëdhënësi i LSDM-së, Kostadin Kostadinov që u zgjodh kryetar i komunës së Strumicës ka shkruar në rrjetet sociale se nuk është koha për dorëheqje të liderit të tyre Zoran Zaev, por është koha për të falur dhe për të fitore të reja, përcjell INA.

Ai ka shtuar se duhet që të lihet kryeministri Zaev që të bëj më të mirë që di ta bëj. Ja postimi i plotë i Kostadinovit: