Zejdi: Dikush ka interes që luftën Ukrainë – Rusi ta sjell në Ballkan, por nuk do ta lejojmë (VIDEO)

ina-online
ina-online

21/03/2024

Skender Rexhepi – Zejdi, lider i Lëvizjes Populli – pjesë e koalicionit “Fronti Europian”, ka qenë mysafir në “10 minuta” në TV21.

Duke folur se çfarë e bashkoi me BDI-në, ai tha se qëllimi – drejt BE-së dhe larg Rusisë.

Shtoi se dikush ka interes që lufta Ukrainë – Rusi të defokusohet në Ballkan, por siç vlerëson, këtë do ta “ndalojnë me një menaxhim të mirë me BDI-në”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-17-20-37-20-617_com.facebook.katana-edit

Fol: Përleshje fizike në BDI-në e Gostivarit, Nevzati i jep shuplakë Valdetit

shkolla shqipe zvicer

Rreth 10 milionë euro të prindërve harxhohen për uniforma, fotografi dhe ushqime

lsm-sindikata780x439-1

LSM: Është e turpshme që në shekullin e 21-të të lutemi për pagë, ditët në vijim do të radikalizojmë protestën

open-balkan

A do të ndodh tërheqja nga Ballkani i Hapur, Osmani e paralajmëron

fatos-rushiti

BDI-së në sfond i buzëqesh opozita

BESIMI

Nënshkruhet Kodi për Zgjedhje Korrekte dhe Demokratike

hoxha555

Shaqiri: Komandat i përgjithshëm i UÇK-së për Maqedoni ka qenë Emrush Xhemajli, jo Ali Ahmeti

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Nga nesër rrjedh afati i fushatës parazgjedhore për zgjedhjet parlamentare

bujar osmani

Bujar Osmani i përgjigjet VLEN për rastin “Pacienti!

INFO

NA NDIQ