Zejdi në Dibër: Rrugëtimi ynë politik po merr formën përfundimtare (FOTO)

ina-online
ina-online

20 Gusht, 2023

Deputeti Skender Rexhepi – Zejdi, i cili ka paralajmëruar formimin e një subjekti politik pas ndarjes nga Alternativa, ka vazhduar me aktivitetet në terren.

Ai sot ka qëndruar në Dibër. Nga atje bëri të ditur se qëllimi i tij po merr formën përfundimtare, transmeton TV21.

“FALEMINDERIT DIBËR

Rrugëtimi ynë politik dalngadal po merr formën e saj përfundimtare.

Sot para qytetarëve të Dibrës shpalosëm vijat tona të ardhshme politike, duke mos haruar as aktualitetin politik me ç’rast ne shqiptarët e RMV po bëhemi peng të politikës destruktive dhe shoviniste të deputetëve të cilët për interesa të politikës ditore po e djegin ardhmërinë e Maqedonisë së Veriut.
Karvani vazhdon…”, shkroi Zejdi në Facebook.

May be an image of 4 people and people studying

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arm-uniforma-600x360

Buxheti i mbrojtjes do të shkurtohet për modernizimin e ushtrisë, do të bëhen shkurtime në mobilje, udhëtime, ngrohje

Kreshnik Bekteshi

Bekteshi thotë se masat e Qeverisë po japin efekt: Çdo shtëpi do të kursejë deri në 2.500 denarë

shkupi

BERZH: Maqedonia këtë vit do të ketë rritje ekonomike për 2%, vitin e ardhshëm për 3%

Fatmir-Bytyqi

Bytyqi për Zërin e Amerikës: Partnerët tanë strategjikë vërejnë dhe mbështesin përparimin tonë drejt Bashkimit Evropian

2579CC16-59D8-405E-B69C-2C3375E03728

Çka paralajmëron Fatmir Limani?!

policia-714x420

Të shtëna me armë zjarri në Gjorçe Petrov, plagoset një person

abdulla mehmeti

Shërbimet sekrete serbe dhe ruse janë të infiltruara thellë edhe në Maqedoni

nato-mkd-zname

Sot në Shkup mbahet konferenca e shefave të Shtatmadhorive të armatave nga vendet anëtare të NATO-s

Ali Ahmeti

Ali Ahmeti: Shpifjet nuk mund të na zhvendosin nga platforma për shqiptarët

INFO

NA NDIQ