Zekolli: Kush e kontrollonte Ali Ahmetin tërë këto vite?

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

18/01/2023

Arsim Zekolli

Edhe ora e prisht – prej teneqeje apo 24 karat – dy here ne dite tregon sakt sa eshte sahati. Keshtu edhe Nevzat Bejta.

Nuk eshte vetem ceshtja e sabotimit te tij ne Gostivar, por edhe sabotimet ne Shkup dhe Tetove qe beheshin nga grupimet Lsdm-Vmro ne BDI. Tani, si thot Xati, vetem po dalin ne siperfaqe.

Per te larguar mjegullnajat se Aliu kontrolon BDI. Po, po, qysh jo …

Saber selamet, edhe pak, deri sa te hapet pyetja “por kush kontrolonte Aliun tere keto vite”.

TË FUNDIT
33 minuta
I nxehti i madh – Rekomandohet shkurtim i orëve për filloristët
40 minuta
Osmani: Gjithçka për shqiptarët duhet të kaloj përmes Frontit
49 minuta
Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar
54 minuta
Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera
2 orë
Naser Hani, atdhetari nga Veleshta që i dha shumë shqiptarisë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Arrestohet arsimtari që rrahu nxënësin në Bogovinë (Video)
6 orë
Shpërthen zjarr në një deponi në Shkup, digjen guma
24 orë
Aziri dhe Lloga me qëndrime të kundërta / Shaqiri thotë se BDI do të jetë konstruktive për shkak “hipotekave”
4 orë
Lloga: Erdhi dita kur presidentja nuk e njeh shtetin e saj
1 ditë
Berisha apo Basha, e ardhmja e opozitës sot në dorën e gjykatës, shqyrton çështjen në themel
19 orë
Sela: Nuk ka përçarje të Frontit Europian, unë jam zotuar dhe i qëndroj fjalës së dhënë!

LEXO MË SHUMË

shkolle klase

I nxehti i madh – Rekomandohet shkurtim i orëve për filloristët

Bujar Osmani

Osmani: Gjithçka për shqiptarët duhet të kaloj përmes Frontit

Mickoski

Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar

william walker uoker kurti

Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera

IMG_2927

Naser Hani, atdhetari nga Veleshta që i dha shumë shqiptarisë

rifat1

Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, veç krenari

vlen gashi kasami mexhiti taravari

Brenda VLEN-it arrihet kompromisi për resorët, MEPSO i kalon LD-së së Izet Mexhitit

gjermania-780x470

Gjermania ndahet sërish: Harta elektorale tregoi ndarje të thella

cerdhe

Rritet numri i fëmijëve në kopshte dhe qendrat për zhvillim të hershëm

INFO

NA NDIQ