Zekolli:S’kam më asnjë dyshim: Ahmeti është i frikësuar nga Artan Grubi

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

17/01/2023

Arsim Zekolli

Nuk kam me asnje dyshim: ky eshte i frigesuar nga Artan Grubi.

Ndegjone pyetjen (dy here) per Grubin dhe shiqoni si eskuion pergjegjen, te bart fokusin mbi zjarrtaret, te c’vendos debatin.

Para vdekjes, Titoja ishte i izoluar ne dhome spitali. Nikola Ljubicici e mbante ne distance nga Jovanka.

Aliu, para fundit politik, eshte i izoluar ne studio televizive. Artan Grubi e mbane ne distance nga Kryesia e vet.

E mundimshme te shiqohet kjo agoni e Ali Ahmetit.

TË FUNDIT
36 minuta
Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut, pasdite kushte për mot të ligë të shkurtër
39 minuta
Lajçaku thotë se është i gatshëm për takim të ri për dinarin në Bruksel
43 minuta
Kroacia sot e nis për në Kosovë kontigjentin e 41-të të ushtarëve në kuadër të KFOR-it
56 minuta
Zëvendëspresidenti i Iranit konfirmon vdekjen e presidentit Ebrahim Raisi
9 orë
Joseph analizon aksidentin me helikopter në Iran: Presidenti Raisi ka vdekur, do ta fajësojnë Izraelin

ME TE LEXUARA

17 orë
Nesër vijojnë bisedimet mes VMRO-DPMNE dhe VLEN, në tryezë "kulaçi qeveritar"?
56 minuta
Zëvendëspresidenti i Iranit konfirmon vdekjen e presidentit Ebrahim Raisi
21 orë
Ngritet alarmi: Grupet ekstreme serbe në pritje për sulme në veri
16 orë
Qeveria e re/ Andonovski për REL: Synojmë shumicën prej 2/3 në Kuvend!
43 minuta
Kroacia sot e nis për në Kosovë kontigjentin e 41-të të ushtarëve në kuadër të KFOR-it
21 orë
Allen: Asociacioni, hap thelbësor në rrugëtimin euro-atlantik të Kosovës
16 orë
Gerapetritis: Marrëveshja e Prespës duhet të respektohet
39 minuta
Lajçaku thotë se është i gatshëm për takim të ri për dinarin në Bruksel

LEXO MË SHUMË

moti shiu

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut, pasdite kushte për mot të ligë të shkurtër

Lajcak

Lajçaku thotë se është i gatshëm për takim të ri për dinarin në Bruksel

KFOR KS

Kroacia sot e nis për në Kosovë kontigjentin e 41-të të ushtarëve në kuadër të KFOR-it

ebrahim raisi

Zëvendëspresidenti i Iranit konfirmon vdekjen e presidentit Ebrahim Raisi

Edward Joseph Zhozef  Eduard

Joseph analizon aksidentin me helikopter në Iran: Presidenti Raisi ka vdekur, do ta fajësojnë Izraelin

stefan andonovski

Andonovski: Nuk do të luhet më futboll nëpër ministri, institucionet e udhëhequra nga BDI janë në prag të kolapsit

elizabet liz alen allen

Allen: Jemi të zhgënyer nga Siljanovska, do të shohim nëse qeveria do t’i respektojë marrëveshjet ndërkombëtare!

ebrahim raisi

Kush është Ebrahim Raisi, Presidenti i Iranit që u aksidentua me helikopter

izet mexhiti

Mexhiti: Për qeverinë e re janë duke negociuar fituesi me fituesin

INFO

NA NDIQ