Zendeli: Talat Xhaferi dhe BDI s’kanë bërë asgjë për Gostivarin për 20 vite (Video)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

16/01/2023

Deputeti i Lëvizjes BESA, Fadil Zendeli, përmes një prononcimi për gazetën Lajm, i është përgjigjur kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi, i cili gjatë tubimit të së shtunës në Çegran, përmendi me emër deputetin opozitar dhe u lavdërua se BDI-ja ka pastruar qendrën e Gostivarit nga narkomanët.

Por, Zendeli, tha se Talat Xhaferi dhe BDI-ja nuk kanë bërë realizuar projekt për Gostivarin, në dy dekada që janë në pushtet.

TË FUNDIT
5 minuta
Qoku: Sa më e dobët BDI-ja, aq më të fortë shqiptarët
27 minuta
Loja s’ka fund! Fronti Europian, përmes Arbër Ademit: Nuk e pranojmë rezultatin në zonën 6
28 minuta
Sela: Nuk ka përfunduar rivotimi por nuk mbaruar cirku që u përgatit
1 orë
“Dallëndyshja e kujtesës", rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës
2 orë
Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet

ME TE LEXUARA

1 ditë
Avioni goditet nga turbulencat në ajër, humb jetën një pasagjer, plagosen 30 të tjerë
11 orë
Banorët e Likovës fillojnë me paraqitjen e dëmeve bujqësore pas reshjeve të djeshme
1 ditë
Breshër me madhësi sa kokrra e arrës në fshatin Hotël të komunës së Likovës
8 orë
Vazhdon abuzimi me çmimet, kryesisht në produktet ushqimore
2 ditë
Bastiset shtëpia dhe ambientet e zyrës të prokurorit Ixhet Memeti, dyshohet për mitmarje
14 orë
Mot me vranësira të ndryshueshme me periudha me diell

LEXO MË SHUMË

Bekim Qoku

Qoku: Sa më e dobët BDI-ja, aq më të fortë shqiptarët

arber ademi

Loja s’ka fund! Fronti Europian, përmes Arbër Ademit: Nuk e pranojmë rezultatin në zonën 6

ziadin sela

Sela: Nuk ka përfunduar rivotimi por nuk mbaruar cirku që u përgatit

emin azemi

“Dallëndyshja e kujtesës”, rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës

adnan azizi

Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet

VLEN FRONTI

VLEN i merr një deputet Frontit në njësinë 6

fronti evropian

Fronti Evropian ruan deputetin e katërt në njësinë e 5-të zgjedhore

spiunim-bullgari-nato

Kosova, zyrtarisht në agjendën e AP të NATO-s

okb

Maqedonia e Veriut në mesin e 38 vendeve bashkësponsor për rezolutën e gjenocidit në Srebrenicë

INFO

NA NDIQ