Zgjedhjet vendore, Meta takim me Berishën në selinë e PD-së

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

13/03/2023

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, po zhvillon këtë të hënë një takim me ish-kryeministrin, Sali Berisha.

Sipas burimeve bëhet me dije se takimi po zhvillohet në selinë blu, ndërsa në takim po merr pjesë edhe Petrit Vasili.

Mendohet se koalicioni dhe zgjedhjet lokale të 14 majit janë temat kryesore që po diskutohe pas dyerve të mbylluta.

Sakaq nuk ka ende një informacion zyrtar nga Meta apo Berisha se për çfarë janë takuar sot.

TË FUNDIT
5 orë
Gazetari Mehmeti: “Vlora ka filluar të reflektojë, janë ulur çmimet e çadrave
16 orë
Blendi Fevziu: 10 euro një shishe uji në jug, na marrin për budallenj. Po ja marrin frymën pushuesve me çmimet
20 orë
PS-PD bien dakord: 2/3 e listave zgjedhore e hapur! 1/3 të emrave e cakton kryetari i partisë (VIDEO)
1 ditë
Ulen çmimet në Vlorë, hotelet raportojnë 80% të rezervimeve
1 ditë
Tërmeti ‘shkund’ Shqipërinë, ndihen lëkundje të forta në disa qytete

ME TE LEXUARA

1 ditë
Tërmeti ‘shkund’ Shqipërinë, ndihen lëkundje të forta në disa qytete
1 ditë
Ulen çmimet në Vlorë, hotelet raportojnë 80% të rezervimeve
20 orë
PS-PD bien dakord: 2/3 e listave zgjedhore e hapur! 1/3 të emrave e cakton kryetari i partisë (VIDEO)
16 orë
Blendi Fevziu: 10 euro një shishe uji në jug, na marrin për budallenj. Po ja marrin frymën pushuesve me çmimet
5 orë
Gazetari Mehmeti: “Vlora ka filluar të reflektojë, janë ulur çmimet e çadrave

LEXO MË SHUMË

vlora-bregdeti-shqiptar

Gazetari Mehmeti: “Vlora ka filluar të reflektojë, janë ulur çmimet e çadrave

Blendi Fevziu

Blendi Fevziu: 10 euro një shishe uji në jug, na marrin për budallenj. Po ja marrin frymën pushuesve me çmimet

kuvendi-i-shqiperise

PS-PD bien dakord: 2/3 e listave zgjedhore e hapur! 1/3 të emrave e cakton kryetari i partisë (VIDEO)

vlora2

Ulen çmimet në Vlorë, hotelet raportojnë 80% të rezervimeve

termet

Tërmeti ‘shkund’ Shqipërinë, ndihen lëkundje të forta në disa qytete

durres plazh deti

Vdes një pushues në plazhin e Durrësit

Spartak Ngjela

Shpërthen avokati shqiptar: Politika greke përkrah një hajdut dhe vrasës si Beleri

Saranda

Hotelet në Sarandë dhe Ksamil ulin çmimet, nisin fushata në rrjete sociale

Kembim valutor euro dollar

Këmbimi valutor/ Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja? Me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

INFO

NA NDIQ