Zhaklin Lekatari gjen dashurinë pas 10 vitesh single: Ai më bën të lumtur! (FOTO)

INA
INA

9 Gusht, 2023

E ftuar në “Pushime On Top” ka qenë gazetarja Zhaklin Lekatari. E pyetur nga moderatorët, ajo ka pranuar për herë të parë publikisht, se është në një marrëdhënie dashurie.

Zhaklin Lekatari: Këtë periudhë po shijoj verën dhe pushimet, detin, diellin…

Eni Shehu: Bashkë me një person të veçantë, apo jo?Zhaklin Lekatari: Po…Eni Shehu: Ti ke thënë më herët se ke qëndruar 10 vite pa krijuar një lidhje, a ishte ky person që të bëri të ndryshoje mendim?

Zhaklin Lekatari: Po, është e vërtetë, nuk kam pasur një lidhje prej 10 vitesh. Kjo sepse gjithmonë kam dashur të kem në krah një person që më mbështet dhe jo të më kufizojë; dikë që ma bën jetën të lumtur, jo të ma vështirësojë. Po, të gjitha këto i kam gjetur tek ky person…

Lei Kraja: Po plane për fejesë, dasmë…?

Zhaklin Lekatari: Jo, jo…

Lei Kraja: As për një beb…?

Zhaklin Lekatari: Unë nuk jam nga ato që bëj plane të mëdha. Për momentin jam e lumtur dhe gjërat janë mirë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-28-18-16-06-352-edit_com.facebook.katana

Pse nuse i thonë kësaj!? Luizi i vë dy duart kokës kur provon ushqimin e gatuar nga Kiara

Screenshot_2023-09-28-15-14-34-103-edit_com.android.chrome

Mbaruan pushimet! Luizi publikon videon e trishtë kur e ëma lë Shqipërinë (VIDEO)

fifi filloreta

Fifi të premten publikon këngën e re

BORA

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

luiz olta

Si ka qenë për Olta Gixharin të punonte në film me Luiz Ejllin?! Aktorja zbulon gjithçka

luiz olta

U tha se janë përplasur gjatë xhirimeve, regjisori i ‘Në Kuadër të Dashurisë’ flet për raportin Olta-Luiz

luiz

Bukë me groshë! Ja si e pret gjyshi i Kiarës, Luizin

Adelina Tahiri

I vodhën shtëpinë, Adelina Tahiri flet me detaje për traumën që përjetoi!

Luizi Kiara klipi

Del libri i parë për Luizin- Në mes të kaosit (FOTO)

INFO

NA NDIQ