Zhaklin Lekatari reagon pas lajmeve për sulmin (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

26 Prill, 2023

Fotot e opinionistes së BBV e rrethuar nga policët në qendër të Tiranës kanë bërë xhiron e rrjetit ditën e sotme.

Lartë e poshtë u tha se opninionistja ishte sulmuar dhe i kishin thyer xhamat e makinës.

Po ashtu në rrjet kanë qarkulluar informacione se ky sulm ka ardhur nga fansat e spektaklit, pas spektaklit të mbrëmshëm.

Zhaklin Lekatari është shprehur për BW se nuk është e vërtetë që i kanë thyer xhamat e makinës, por se ka pasur një tjetër problem për të cilin i është dashur ndërhyrja e policisë. Kohët e fundit opinionistja është vënë disa herë në qendër të “sulmeve” online, ofendimeve apo mesazheve denigruese, për shkak të rolit të saj në “Big Brother VIP”, nga të afërm apo fansa të banorëve të shtëpisë.

 

Image

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-01-00-12-22-617-edit_com.facebook.katana

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INFO

NA NDIQ