Zhaklin Lekatari tregon se kush tradhëtojnë më shumë, burrat apo gratë?

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/04/2023

Të ftuar në “Më lër të flas”, Zhaklin Lekatari, Armand Peza, Shkënda Lili dhe Spartak Ngjela kanë folur në lidhje me temën e tradhëtisë.

Zhaklin iu bashkua mendimin të Ngjelës, duke i kategorizuar gratë se tradhtojnë më shumë se burrat.

Zhaklin: Gratë janë më të prira të tradhëtojnë, por kjo duhet parë në kontekst kulturor. Burri është pasaportizuar sikur tradhton, ndërsa gruaja bën një jetë të dyfishtë.

Mandi: Mungesa e komunikimit, është shumë thelbësor për tradhëtinë. TCh

TË FUNDIT
4 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
8 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
17 orë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
19 orë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
20 orë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

1 ditë
Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)
24 orë
Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti
20 orë
Morena Taraku në lidhje dashurie?
19 orë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
17 orë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
1 ditë
“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)
8 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ