Zhaklina: Big-u i Kosovës ka marr strategjitë e Big-ut të Shqipërisë së edicionit të dytë

ina-online
ina-online

20/01/2024

Ish-opinionistja e Big Brother VIP Albania 2, Zhaklina Lekatari ka komentuar pak për ecurinë e edicionit të ri të këtij formati në Kosovë si dhe në Shqipëri.

Ajo vlerëson se Big Brother VIP Kosova 2 ka kopjuar strategjitë e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2, ndërsa BBVA3 ka shkuar një nivel më lartë duke zbuluar strategji të reja.

“Big-u i Kosovës po më duket se ka marr strategjinë që ka ndjekur Big-u i Shqipërisë vjet, dhe Big-u i Shqipërisë ka ndërruar strategji sivjet, sepse do të shihnim dy Big-e me tematika të njëjtë.

Unë nuk jam absolutisht kundër programeve të këtij lloji, por më vjen keq fanatizmi me të cilin ndiqen formatet e këtij lloji. Do të doja që të ishin më pak fanatik edhe në ndjekjen e këtyre programeve që si qëllim kryesor kanë argëtimin”, tha ajo për ATV.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

INFO

NA NDIQ