Zhaklina futet në debatin e Luizit dhe Kiarës me Ronaldon: Ujku qimen e ndërron, por zakonin nuk e harron

Picture of INA
INA

05/07/2023

Luizi dhe Kiara janë duke u përball me Ronaldon, pasi ky i fundit tha se duhej ai ta moderonte “Kepin e VIP-ave” e jo Kiara.

Kjo bëri që Luizi të reagonte ashpër në rrjete sociale.

Luizi tutje kërkoi nga Ronaldo që të shkonte dhe t’i merrte 5 mijë eurot që ia kishte premtuar gjatë kohës sa ishte në “BBVA”.

Një kundërpërgjigje e Ronaldos erdhi përmes një videoje kundër çiftit.

Për këtë reagim të tij, Ronaldo mori mbështetje edhe nga opinionistja Zhaklin Lekatari, e cila ka komentuar sipër videos.

“Ujku qimen e ndërron, por zakonin s’e harron”, ka shkruar Lekatari sipër videos së Ronaldos bashkangjitur me një emoji zemër.

TË FUNDIT
11 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
11 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
11 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
2 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

11 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
11 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
11 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ