Zhduken dy vajza në Shkup

INA
INA

8 Maj, 2023

Dy vajza nga Strumica sot janë zhdukur në Shkup.

Bëhet fjalë për Antonija Jankova (12) dhe Radmilla Ivanova (14) të cilat kanë shkuar për ekskursion shkollor në Shkup.

Për herë të fundit janë parë në Vero Jumbo, kurse për ato kërkohen që nga ora 16:00.

“Kërkojmë ndihmë nga të gjithë. Nëse dikush i sheh, le të paraqitet në polici. Vajzat janë shoqe dhe vinë nga i njëjti fshat. Nuk e dimë çfarë ka ndodhur. Telefonat i kanë të mbyllura”, thotë një familjar.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

ahmeti grubi

Vizita tek babai i Hashim Thaçit në Brojë, Limani akuza Ahmetit dhe Grubit

auto_shkolla_klasa_derrasa_e_zeze_shkumesi1525601470-780x439-1

Në Strugë gjithnjë e më pak filloristë, këtë vit janë regjistruar 77 fëmijë më pak

FB_IMG_1685796897237

Kasami e mirëpret ish-presidentin Bamir Topi

auto_memet-kamber-1130x6351685795598

Vdekja e 19 vjeçarit në RMV: 1.000 persona rrezikojnë ta kenë fatin e Memet Kamberit

LSDM-SDSM-600x360-1

LSDM: Mickoski para vendimit, BE ose blloku anti-Evropian!

Porti Selanik

Kapen 160 kg kokainë në portin e Selanikut, dyshohet se destinacioni ishte Shkupi

INFO

NA NDIQ