“Zhduku nga skena”, degradon debati mes Eni Shehut dhe Ronaldos: Fans i Oltës, shpirtzi

INA
INA

28/10/2023

Kërcimi latin i Ronaldo Sharkës këtë të premte në DWTS duket se nuk u prit aq mirë nga juria.

Juria e kritikoi gazetarin duke vënë në dukje se ai ka sjellë të njëjtin zhanër kërcimi në të katërta netët e Dancing.

Valbona Selimllari: Më dil nga ‘confort zone’. Këtë radhë kërceve më pak se herën tjetër dhe ishe prapë në ujërat e tuaja. Herën tjetër hajde më kërcim tjetër të lutem.Ilir Shaqiri: Është pak e vështirë ta analizosh. Ke kërcyer disa zhanre, janë kërcime që kur shoh një i kam parë të gjitha. Duhet të tregosh diçka më ndryshe sesa këto tre hapa që po vërtiten në 4 kërcime.

Lori Bala: Këtë natë mund të zgjidhje diçka tjetër

Olta Gixhari: Mendoj që të gjitha zhanret janë njësoj, nuk shoh diferencë përparim ndryshim në 4 netë.

Në fund të kërcimit Ronaldo dhe partnerja e tij u vlerësuan me 20 pikë nga juria, por reagimi i Eni Shehut degradoi në debat të fortë mes dy konkurrentëve.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

Luizi Kiara klipi

“Luani që kishte humbur…”/ Luizi bën përshkrimin e veçantë ku dhe Kiara replikon (Foto)

RUDINA

Një mesazh nga Rudina Dembacaj: S’duhet të lejojmë askënd të na vendosë kufijt e nënshtrimit

ronaldo

Vazhdon provat intensive me balerinën, Ronaldo Sharka do të rikthehet në “Dancing with the Stars”?

arbana-osmani-bbv

‘Nuk ka rëndësi kush e ka fajin’, Arbana Osmani reagon mes aludimeve për moderimin e BBV

agron

Agron Llakaj i përgjigjet ftesës për Big Brother VIP

vajza ilirit

Emily Shaqiri, e bija e Ilir Shaqirit, kthehet në idhull për adoleshentët në Netflix

Screenshot_2023-12-07-16-32-05-754_com.android.chrome-edit

Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthje në alpet zvicerane (Video)

sara HOXHA LEDRI

Sara Hoxha shihet në krahët e këtij mashkulli, nuk është Ledri

INFO

NA NDIQ