Zhegrova elektrizon 47 mijë tifozë në stadium pas ndeshjes, video e yllit dardan bëhet virale

Picture of ina-online
ina-online

06/04/2024

Edon Zhegrova ka vazhduar me formën e shkëlqyer në Ligue 1 me fanellën e Lille.

Sulmuesi kosovar ka zhvilluar një tjetër ndeshje fantastike, ku Lille arriti fitore të madhe 3-1 ndaj gjigantit francez Olympique Marseille.

Përkundër se nuk shënoi apo asistoi, Zhegrova ishte ndër më të mirët në ndeshje, ku në një moment iu afrua edhe golit, por që goditja e tij u ndal nga shtylla.

Pas ndeshjes sulmuesi prishtinas mori mikrofonin për t’i udhëhequr tifozët e tij.

Zhegrova filloi të këndoj një këngë duke elektrizuar 47 mijë tifozët e mbledhur në shkallët e stadiumit Stade Pierre-Mauroy.

Video e Zhegrovës është bërë virale në rrjetet sociale, pasi ylli dardan i udhëhiqte tifozët e Lille duke krijuar një atmosferë fantastike.

TË FUNDIT
48 minuta
​Xhaka apo Gjimshiti, sot finalja e Ligës së Evropës
10 orë
Ethet e Europianit sa vjen e po shtohen, fanelat më kërkuara janë nga Zvicra dhe Shqipëria
12 orë
Veprim i jashtëzakonshëm nga Dortmundi para finales së Ligës së Kampionëve me Real Madridin
12 orë
Ronaldo: Krenar që jam kthyer tek Portugalia
12 orë
Haaland zbulon se kur e kuptuan që do ta fitonin Ligën Premier edhe pse gara për titull ishte e hapur

ME TE LEXUARA

12 orë
Mesazhi fantastik i yllit të Man United pasi Kroos njoftoi për pensionim nga futbolli
12 orë
Taulant Seferi konfirmon formë e mirë, vjen goli i 11-të në Arabinë Saudite
12 orë
Haaland zbulon se kur e kuptuan që do ta fitonin Ligën Premier edhe pse gara për titull ishte e hapur
12 orë
Ronaldo: Krenar që jam kthyer tek Portugalia
1 ditë
Gattuso përgatitet për të shkuar në Ligën Saudite...

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240522-185600~2

​Xhaka apo Gjimshiti, sot finalja e Ligës së Evropës

flamuri kuq e zi dhe zvicra

Ethet e Europianit sa vjen e po shtohen, fanelat më kërkuara janë nga Zvicra dhe Shqipëria

Borusia Dortmund

Veprim i jashtëzakonshëm nga Dortmundi para finales së Ligës së Kampionëve me Real Madridin

Ronaldo Al Nassr

Ronaldo: Krenar që jam kthyer tek Portugalia

Haaland

Haaland zbulon se kur e kuptuan që do ta fitonin Ligën Premier edhe pse gara për titull ishte e hapur

taulant-seferi

Taulant Seferi konfirmon formë e mirë, vjen goli i 11-të në Arabinë Saudite

toni kroos kros

Mesazhi fantastik i yllit të Man United pasi Kroos njoftoi për pensionim nga futbolli

CHelsea

Emra shokues në listën e Chelseat për postin e trajnerit pas largimit të Pochettinos

toni kroos kros

Real Madrid, zemërthyer për lamtumirën e Kroos: Legjendë e madhe të klubit tonë, përjetë në zemrat e tifozëve madrilenë

INFO

NA NDIQ