Zhvishet bukuroshja amerikane, reklamon trupin superseksi

0

Ndonëse nuk gëzon një popullaritet shumë të madh në rrjetet sociale, në internet, ajo është pa dyshim një prej femrave më seksi në botë aktualisht.
Kara Del Toro, e cila ndiqet nga mbi 1 milion persona në Instagram, publikon rregullisht fotografi marramendëse në llogarinë e saj.
Herë shfaqet me fustane seksi, herë me bikini të vegjël, ndërsa nuk mungojnë as fotografitë ku ajo shihet krejtësisht e zhveshur.
Bukuroshja 26-vjeçare, e lindur në Teksas të Amerikës, tërheq vëmendje sidomos me gjoksin e saj të bollshëm dhe me fytyrën e saj joshëse.
Më poshtë mund t’i shihni disa prej fotografive më të reja dhe më seksi që ajo i ka publikuar. /