Ziadin Sela dhe Musa Xhaferi bashkë bën iftarë dhe hapën shtabin zgjedhor në Ohër (FOTO)

Picture of ina-online
ina-online

06/04/2024

Koalicioni “Fronti Evropian” mbrëmë në Ohër kanë hapur shtabit zgjedhor për zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare.

Paraprakisht bartësit e listës për deputetë në njësinë pesë Ziadin Sela dhe Musa Xhaferi kanë bërë iftar të përbashkët me aktivistë dhe banorë të këtij qyteti, ndërsa më pa kanë bërë hapjen e shtabit. Në këtë aktivitet ishin të pranishëm edhe zyrtarë të tjerë të lartë të partive të këtij koalicioni si ministrat Kreshnik Bekteshi dhe Jeton Shaqiri, por edhe përfaqësues tjerë partiak. (INA)

TË FUNDIT
5 orë
Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet
7 orë
Geer: Qeveria e re ta vazhdojë rrugën europiane të vendit
7 orë
Visar Ademi: Për fat të keq në 20 vitet e kaluara politikanët shqiptarë më tepër kanë shikuar llogaritë e tyre bankare se sa të drejtat tona
8 orë
Ministria e Drejtësisë: Dënojmë gjuhën denigruese të VMRO-së ndaj institucioneve shtetërore
9 orë
Qeveria e re do të shtohet me ministri të reja

ME TE LEXUARA

19 orë
Kjo është përbërja e mundshme e Qeverisë së re, TV 24 nxjerrë emra
16 orë
Ahmeti porosi Mickoskit: Nuk na dridhet qerpiku sepse jemi në të drejtë
11 orë
VLEN do të shndërrohet në një parti politike?! Kush do të jetë kryetar i partisë?
18 orë
Arrestohet kërçovari që kishte ikur nga burgu i Idrizovës
15 orë
Meta uron Gashin, kryeparlamentarin e ri të Maqedonisë së Veriut
10 orë
VMRO-DPMNE: Kacarska ka lënë një faqe të zezë në historinë e Gjykatën Kushtetuese
18 orë
Ahmeti sot do ti shpalos hapat e ardhshëm të Frontit Evropian
14 orë
MASH: Po dorëzohen tekstet shkollore të miratuara nga klasa e parë deri në të shtatën, nxënësit do t’i kenë të gjitha tekstet shkollore para fillimit të vitit të ri shkollor
9 orë
Qeveria e re do të shtohet me ministri të reja

LEXO MË SHUMË

IMG_2555

Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet

dejvid daviv gir geer

Geer: Qeveria e re ta vazhdojë rrugën europiane të vendit

IMG_2550

Visar Ademi: Për fat të keq në 20 vitet e kaluara politikanët shqiptarë më tepër kanë shikuar llogaritë e tyre bankare se sa të drejtat tona

Ministria-e-Drejtesise_1-780x470-1

Ministria e Drejtësisë: Dënojmë gjuhën denigruese të VMRO-së ndaj institucioneve shtetërore

qeveria-750x430

Qeveria e re do të shtohet me ministri të reja

vmro

VMRO-DPMNE: Kacarska ka lënë një faqe të zezë në historinë e Gjykatën Kushtetuese

vlen gashi kasami mexhiti taravari

VLEN do të shndërrohet në një parti politike?! Kush do të jetë kryetar i partisë?

qeveria

Nga sot vijon të rrjedhë afati dhjetëditor për formimin e Qeverisë

fronti evropian vlen

VLEN: BDI të reformohet, e jo të bojkotojë

INFO

NA NDIQ