Ziadin Sela në kafe me Menduh Thaçin? Sela: Nuk e kam problem sepse kur nuk përdori fjalë të pamatur dhe nuk shpifi për asnjë politikan

ina-online
ina-online

26/03/2024

Një qytetar ka pyetur Ziadin Selën se nëse do të bëhej pjesë e Frontit Europian, a do të kishte pirë kafe me liderin e PDSH-së, Menduh Thaçin?

Sela tha se nuk e ka problem, sepse ai kur nuk përdori fjalë të pamatur dhe nuk shpifi për asnjë politikan në publik.

“Unë nuk e di se jam drejtuar me ofendime në skenën politike për sa kohë që jam kryetar partie. Realisht, edhe kur s’kam qenë nuk është se kam pasur ndonjë qëllim, fjalë të pamatura. Prandaj, unë nuk e di pse nuk duhet. E respektoj qasjen. Në fund të ditës politika e bën të veten dhe unë gjithmonë kam bërë kujdes, nuk kam përdorur shpifje. Nuk është problem me pi kafe me figura politike”, tha Sela./TV21

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sport vlen

Sport dhe bashkëbisedim me rininë, Taravari dhe liderët e VLEN-it në Saraj (VIDEO)

gashi afrim

Gashi: Mushkëritë e qytetit nuk duhet t’ua lëmë t’i ngulfasin të paaftët

sunaj-raimi

Gjuha shqipe dhe obligimet tona kombëtare!

kasami stadiumi apasiev

LEVICA kundër ndërtimit të Stadiumit: Neoballisti Kasami ndjell fashizëm mbi popullatën jo shqiptare të Tetovës!

osmani siljanovska

Osmani i çon porosi VMRO-së që po propagandon për 61 deputetë

arm-uniforma-600x360

Ushtria e Maqedonisë ka më pak gra ushtare profesioniste në krahasim me vendet e rajonit

studenican fronti evropian sadiki

Fronti Evropian hapi shtabin në Studeniçan, Sadiki bashkë me Bexhetin dhe Grubin (VIDEO)

dashmir beari

Në Poroj të Tetovës u varros trajneri i njohur i futbollit, Dashmir Beari

musa xhaferi ziadin sela

Musa Xhaferi: Zona 5, do të jetë lokomotiva e fitores së Frontit Europian

INFO

NA NDIQ