Zijadin Sela zbarkon në Likovë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

20/01/2022

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka vijuar takimet me mbështetësit e partisë që drejton në të gjitha vendbanimet shqiptare.

Sela, Taravari dhe funskionarë tjerë partiak kanë vizituar edhe Likovën, ku kanë premtuar ndryshim dhe mirëqenie për Shqiptarët, përcjell agjencia e lajmeve INA.

“Nga bashkëbisedimi i mbrëmshëm i kryesisë së Aleancës për Shqiptarët me aktivistët e komunës së Likovës në saje të aktiviteteve për organizimin e kongresit të partisë me 27 mars.

Aleanca për Shqipëtarët është e vetmja shpresë e mbetur për ndryshim, prandaj edhe ju ftojmë që të na bashkangjiteni në rrugëtimin tonë drejt ndryshimit të shumëpritur,”thuhet në njoftimin e ASH-së. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

Pançe Toshovski

Toshkovski: Atmosfera parazgjedhore është e qetë dhe pa incidente

mjeke

Anulohet konkursi për punësimin e 1 117 punonjësve shëndetësor

rasti monstra

Rasti “Monstra” do të kërkoj drejtësi në Strasburg

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Çdo muaj nga 12 infermiere ikin nga Maqedonia e Veriut

gruaja dhune burri rrahje

Gruaja nga Piroku e rreh rëndë me shuplaka burrin nga Gostivari

INFO

NA NDIQ