Zilbeari: Ku jeni ju “mace” (me flokët me gell) në këtë foto???

0

Muhamed Zilbeari nga rajoni i Tetovës që thotë se kurë ska qenë PDSH, por gjithmon ka mbetë PPDSH si duket i nervozuar me zhvillimet e fundit për përkrahjen e kandidaturës së Pendarovskit edhe nga PDSH ka bërë një postim në profilin e tij në facebook.

“Te jeshe “luan”ne front dhe te jeshe “luan” ne kolltuk , jane dy gjera shuuum te dallueshme.Nese luanit i thua mace, nuk ndryshon gje, sepse ai perseri mbetet luan.

Kjo foto shuum e hereshme , qellim kishte luften per nje shqiptari ndryshe…..
Ku jeni ju “mace” (me floket me gell)ne kete foto??????

Po ua konfirmoje: eshte e vertete se une kure skam qene PDSH, sepse gjitmone kam mbet PPDSH.Ktu eshte dallimi . tung /tetova1/