Zjarr në një ndërtesë në Tiranë

Mbrëmjen e sotme një zjarr ka përfshirë një pallat tek zona e Don Boskos në Tiranë, në katin e katërt.

Mësohet se zjarrfikëset kanë shkuar në vendngjarje, dhe janë duke punuar për shuarjen e flakëve.

Nga raportimet e para mësohet se nuk ka persona të lënduar. Dyshohet se shkaku i zjarri shpërthimi i një bombole gazi.

Zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje./albeu