Zjarr në një qendër tregtare në Tetovë (VIDEO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/01/2023

Një zjarr sot pasdite ka shpërthyer në katin e dytë të qendrës së re tregtare në Tetovë, bën të ditur SPB në Tetovë.

Sipas informacioneve të para zjarri ka shpërthyer si pasojë e ndezjes së mjeteve piroteknike. Në vendin e ngjarjes menjëherë kanë mbërritur ekipet zjarrfikëse dhe të policisë. Banorët dhe pronarët e lokaleve kanë qenë në panik nga shpërthimi i këtij zjarri, që ka bërë të përfshihen edhe lokale të boshatisura.

Zjarrfikësit e Tetovës kanë bërë të ditur se zjarri është lokalizuar dhe se situata është stabilizuar, ndërsa policia dhe prokuroria po kryejnë ekspertizën. (INA)

 

https://www.facebook.com/watch/?v=2171982062993491

TË FUNDIT
4 orë
Aksioni i Policisë në veri, u konfiskuan rreth 75 milionë dinarë, 1.6 milion euro, dollarë e franga
5 orë
Sejdiu nga VLEN: Kur gjykatat vendosin "pro" BDI-së ishin të mira, kur vendosin kundër "ata janë të kapura"
6 orë
“Na tha publikisht – e kam zgjedh Artanin, nuk e jap” – Mexhiti thotë se “rezultati në Çair është rezultat i budallakive” të Grubit
6 orë
Rexhepi: Kryetari i kuvendit duhet të jetë shqiptar
7 orë
Sasho Mijallkov të enjten lirohet nga burgu

ME TE LEXUARA

11 orë
Takimi i Presidentes Siljanovska Davkova me ambasadorin britanik Metju Loson
1 ditë
Andonovski: Nuk do të luhet më futboll nëpër ministri, institucionet e udhëhequra nga BDI janë në prag të kolapsit
6 orë
“Na tha publikisht – e kam zgjedh Artanin, nuk e jap” – Mexhiti thotë se “rezultati në Çair është rezultat i budallakive” të Grubit
15 orë
“Vëllavrasje”, Kasami: Deklarata e Ahmetit e rrezikshme! Ne nuk jemi të interesuar për asnjë konflikt
11 orë
EVN Maqedoni bëri punë vullnetare në kuadër të aksionit ekologjik "GENERALKA WEEKEND 24"
1 ditë
Joseph analizon aksidentin me helikopter në Iran: Presidenti Raisi ka vdekur, do ta fajësojnë Izraelin
5 orë
Sejdiu nga VLEN: Kur gjykatat vendosin "pro" BDI-së ishin të mira, kur vendosin kundër "ata janë të kapura"

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-05-20-23-16-19-497_com.facebook.katana-edit

Aksioni i Policisë në veri, u konfiskuan rreth 75 milionë dinarë, 1.6 milion euro, dollarë e franga

IMG_2237

Sejdiu nga VLEN: Kur gjykatat vendosin “pro” BDI-së ishin të mira, kur vendosin kundër “ata janë të kapura”

Screenshot_2024-05-20-22-03-17-614_com.android.chrome-edit

“Na tha publikisht – e kam zgjedh Artanin, nuk e jap” – Mexhiti thotë se “rezultati në Çair është rezultat i budallakive” të Grubit

kastriot-rexhepi

Rexhepi: Kryetari i kuvendit duhet të jetë shqiptar

Mijallkov Sasho

Sasho Mijallkov të enjten lirohet nga burgu

izet mexhiti

Kritikat e Frontit Europian / Mexhiti: Ai që humb ka të drejtë të qajë dhe vajtojë

zejdi tubim

VLEN vazhdon negociatat për qeverinë e re! Zejdi thotë se ka mekanizma për t’i parandaluar, nuk përjashton protestat

GJYKATA

Pa vullnet politik nuk mund të ketë reforma në gjyqësor

mijallkov

Sasho Mijallkov lirohet nga burgu të enjten

INFO

NA NDIQ