Zjarr në një shtëpi në Kumanovë, humb jetën një person

Iliria News Agency
Iliria News Agency

20/03/2022

Ministria e Punëve të Brendshme bëri të ditur se një 54 vjeçar nga Kumanova humbi jetën duke u përpjekur për ta shuar zjarrin në shtëpinë e tij.

“Dje në SPB Kumanovë është denoncuar se në Kumanovë në “Stara Vodenica” ka shpërthyer një zjarr, afër shtëpisë ku ka jetuar D.L (54). Gjatë shuarjes së zjarrit ka marrë lëndime trupore dhe është gjetur i vdekur në vendngjarje”, thonë nga MPB.

Ekipet mjekësore konstatuan vdekjen e 54 vjeçarit, ndërsa për rastin është njoftuar edhe prokurori i cili ka dhënë urdhër për autopsinë e trupit.

Këqyerjen e vendit të ngjarjes e ka kryer ekipi i SPB Kumanovë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

improvizim

Në seancë të improvizuar, Ali Ahmeti shpall Ziadin Selën kryetar të Kuvendit të RMV-së

Protesta_Mjeket

Specialistët privatë vazhdojnë me grevën, thonë se kanë presione nga klinikat dhe kolegët më të vjetër

qytetare-1280x899

Shumica e të rinjve përdorin rrjetet sociale, sipas tyre partitë janë burimi më i madh i informacioneve të pasakta

Kurti

Kurti: Pesë policë janë liruar, pesë të tjerë ende po mbahen nga Serbia – në mesin e tyre edhe Jankoviqi

ziadin sela

Sela: Pse janë të shqetësuar nga Fronti Evropian

afrim gashi

Gashi: Ata që sot e sulmojnë Albin Kurtin, janë të njëjtit që po i vajton edhe Aleksandar Vuçiqi

zgjedhje maqedoni

Fillon gara për deputetë, edhe pesë ditë fushatë presidenciale

bislimi-petkovic-lajcak

Rund i ri i dialogut në Bruksel për çështjen e dinarit serb

NATO

NATO, shtim forcash në dy vatra të nxehta ballkanike

INFO

NA NDIQ