Zjarri kaplon një shtëpi në Çair, tre persona përfundojnë në spital

INA
INA

01/11/2023

Një zjarr ka rënë në orët e hershme të mëngjesit, më saktësisht në ora 03:35 minuta në shtëpinë e familjes së personit E.A. në rrugën “Fan Noli” në komunën e Çairit.

Në të njëjtën kohë, E. A. (43), F. A. (44) dhe E. A. (26) janë transportuar në kompleksin klinik “Nënë Tereza” për ndihmë mjekësore, njofton MPB-ja.

Ndërkohë që një ekip i zjarrfikësve ka intervenuar në shuarjen e zjarrit. Tani për tani nuk dihen shkaqet e zjarrit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-09-19-38-51-489_com.android.chrome-edit

Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

kercove

Digjet një shtëpi në Kërçovë, humb jetën një 79-vjeçar

lumir ldk gazetaret

LDK zgjedh Kryesinë e re, këta janë emrat e nënkryetarëve dhe anëtarëve

shkolla-nxenes-780x439-1

Zgjidhet problemi me nxënësit shqiptarë në Çashkë të Velesit, filloristët ndjekin mësimin në shqip

stoilkovski

Stoilkovski lë në pikëpyetje pjesëmarjen e VMRO në Qeverinë teknike

Xheladin-Murati-780x470-1-696x419

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

kkk

Spitali Klinik i Tetovës pranon donacion mbi 1 milion euro nga kompania Ecolog (VIDEO)

pazar-treg-shkup-1

Masat anti-krizë, masa populiste për vota në zgjedhje

xhelo

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

INFO

NA NDIQ