Zjarri shkrumbon shtëpinë në Kumanovë

0

Në orët e vona një zjarr ka shpërthyer në një shtëpi në Kumanovë në afërsi të shkollës Bajram Shabani. Raportohet se zjarrfikësit kanë arrit menjëherë në vendngjarje dhe kanë normalizuar zjarrin nga i cili është shkaktuar vetëm dëm material. Për momentin nuk dihen arsyet./Lajm