Me një intervistë në Serbi tha se “nuk ndihem shqiptare” – Zogiani i reagon ashpër Edona Jamesit: Ajo duhet…(VIDEO)

ina-online
ina-online

23/01/2024

Banorja e Big Brother Vip Kosova 2, Edona James kohë më parë për një televizion serb kishte deklaruar se “nuk ndihem shqiptare”. Kjo deklaratë e saj e ka shtyrë aktorin e njohur kosovar, Jeton Zogiani të reagojë.

Ai në intervistë për Insajderi ka sqaruar edhe njëherë se për çka saktë po e kritikon Edonën.

“E kam një problem kombëtar me të…”, thotë ai mes tjerash derisa refuzon t’ia përmend emrin.

Gjatë intervistës ai ka folur edhe për orientin seksual të James, më saktë për vendimin e saj, që nga burrë të bëhet gruaja.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

gazi sara

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

INFO

NA NDIQ