“Zoti t’a shtoftë inatin ty dhe…” /Luiz Ejlli i përgjigjet komentit ‘tendencioz’ të ndjekësit lidhur me Kiara Titon!

Picture of INA
INA

09/10/2023

Vetëm pak orë na ndajnë nga premiera absolute e shumëpritur e filmit “Në kuadër të dashurisë”, ku Luiz Ejlli interpreton së bashku me Olta Gixharin si protagonistë.

Ndërkaq, kurioziteti i njerëzve për Luizin dhe Kiarën vazhdon, e bashkë me to edhe komentet ‘tendencioze’. Kështu, edhe pse Luizi dhe Kiara shfaqen kudo krah njëri-tjetrit, e aq më tepër në momente të rëndësishme për secilin nga të dy, ndjekësi sërish nuk ka ngurruar të pyesë Luizin nëse do të jetë Kiara krah tij në premierë.Këtij komenti, vet Luizi i është kthyer, duke iu përgjigjur: “Jo vetëm nesër, por edhe në Hënë nëse shkoj, Kiara do të jetë gjithmonë në krahun tim dhe unë të sajin. Zoti t’a shtoftë inatin ty, atyre që ke përreth, dhe të gjithë atyre që e kanë shpirtin dhe zemrën si ti.”

Pra, edhe për ata që pyesin nëse Kiara do të jetë në premierë krah Luizit, përgjigjja është – Po!

TË FUNDIT
3 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
3 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

LEXO MË SHUMË

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

INFO

NA NDIQ