Zv.ministri i Ekonomisë: Jam fans i Luizit, dua mbështetjen e tij që të fitoj

INA
INA

15 Maj, 2023

Zv.ministri i Ekonomisë Besart Kadia thotë se është fans i Luizit dhe se dëshiron të ketë mbështetjen e tij për të fituar, nëse në një të ardhme kandidon në zgjedhje.

Gjatë një interviste me Grida Dumën, Kadia tha se kandidati socialist, Benet Beci, fitoi Shkodrën falë mbështejes që pati nga personi më i njohur për momentin në Shqipëri, fituesi Big Brother Vip Albania, Luiz Ejlli.

Pjesë nga dikutimi në studio:

Besart Kadia: Takova Luizin poshtë dhe i thashë që prej teje fitoi.

Grida Duma: Këtë e krijove apo ka ndodhur?

Besart Kadia: Jo kam dhe foto po deshe

Grida Duma: Edhe ti je një fans.

Besart Kadia: Po patjetër, dua mbështetjen e tij.

Grida Duma: Sa mirë, një zv.ministër fans!

Besart Kadia: Dua mbështetjen e tij për të fituar (qesh).

Ergys Mertiri: Ai ishte fans i Berishës.

Besart Kadia: Ore fans ka qenë edhe Grida edhe unë ndoshta.

Grida Duma: Jo ne nuk kemi qenë fans, ne jemi kontributorë. Sot që ti je fansi i një shoë bizi është jam, por ne jemi kontributorë të djathtës etj, etj.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Maestro tregon si e ngacmojnë vajzat pas daljes nga BBV

nita shpati

U kap ‘mat’ në hotel, Nita Latifi zbulon se ç’po ndodh mes saj dhe Shpatit

armaldo maestro

Sa paguhet për një koncert? Armaldo flet troç

efi dhedhes

Efi shumë shpejt sjell diçka të re…

nita shpati

FOTO/Dy ish-banorët e BBV kapen mat së bashku në Prishtinë, a po rinis diçka mes Nitës dhe Shpatit

Screenshot_2023-05-27-09-55-41-717-edit_com.android.chrome

A do jetë pjesë e filmit ku luan Olta dhe Luizi? Ja si përgjigjet Maestro i BBV

yll limani

Yll Limani thotë “U kry” (VIDEO)

mihrije braha

Shtëpia u përfshi nga flakët, flet Mihrije Braha: Ja i kujt ishte faji

kiara-foto

Fansat i bëjnë suprizën e pa pritur Kiarës (foto)

INFO

NA NDIQ